Наклейки

Імідж будь-якої компанії складається з величезної кількості деталей, якість друку беремо на себе

Замовити консультацію
Iнша продукція

Друк наклейок

Підвищити впізнаваність бренду або донести інформацію про продукт допомагають наклейки або стікери. Часто вони можуть використовуватися як контроль якості і гарантія цілісності упаковки. Крім того, на стікері можна розмістити QR-код, який перенаправляє потенційних клієнтів на сайт або сторінку в соціальній мережі.

Друк наклейок та стікерів: ідеї та переваги

Друк наклейок допомагає підприємцям-початківцям заощадити на упаковці. Замість того, щоб розробляти дизайн всієї упаковки, іноді досить помістити товар в звичайний крафт-пакет, коробку або банку, а необхідну інформацію або логотип розмістити на невеликій етикетці з клейкою поверхнею. Завдяки доступній ціні наклейок, просування товарів стає простим, ефективним і навіть цікавим.

Великі інтер’єрні наклейки на вікнах, вітринах, предметах меблів служать одночасно рекламою і покажчиком. Стікери з яскравими цитатами, приємними побажаннями або стильною картинкою, в парі з логотипом компанії посилюють лояльність клієнтів до бренду і підвищують його впізнаваність.

Друк на самоклеючій плівці – широкі можливості для застосування

За допомогою стікерів можна досягти різних цілей як в рекламі, так і в побуті:

  • Поліпшити упаковку
  • Розширити і залучити аудиторію
  • Посилити впізнаваність бренду
  • Вказати входи, виходи, важливі місця і кабінети в установі
  • Робити подарунки друзям і клієнтам, даруючи або розсилаючи наклейки
  • Відобразити важливий момент життя (фото, малюнок дитини)
  • Заробляти на продажі дизайнерських наклейок та ін.

Друк наклейок на авто

Друк на стікерах яскравих зображень, попереджувальних знаків, реклами послуг, логотипу автоклубу, QR-коду або Instagram-візитки не тільки виділить транспортний засіб на дорозі, але і буде сприяти розширенню географії бізнесу, розвитку сайту або особистого бренду. Варіанти наклейок на авто залежать лише від фантазії замовника і його можливостей.

Друк на самоклейках, папері в друкарні Херсон

Професійна команда і суперсучасне обладнання нашої друкарні дозволяють запропонувати клієнтам широкий вибір наклейок для різних цілей. У нас Ви можете замовити друк наклейок та стікерів на самоклейках будь-якого формату, кольору, розміру і тиражу швидко і недорого. Потрібен макет -Розробив. Потрібно всього одна наклейка – легко! Надіслати наклейки в Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Запоріжжя та інших міст України – із задоволенням! На нашому сайті ви можете зробити попереднє замовлення, і наші менеджери допоможуть врахувати всі нюанси. Будемо раді зустрічі і співпраці.