Листівки

Імідж будь-якої компанії складається з величезної кількості деталей, якість друку беремо на себе

Замовити консультацію
Iнша продукція

Друк листівок

Листівки давно визнані не тільки одним з найдешевших, але і найефективніших способів ведення рекламно-інформаційної компанії та просування власного бізнесу. Якщо це актуально і для вас, то звертаючись в нашу друкарню, ви можете розраховувати на ряд переваг:

– Прийнятна вартість. Дешева друк листівок проводиться аж ніяк не на шкоду якості. Мінімізація витрат відбувається за рахунок використання потужного сучасного обладнання, яке прискорює швидкість друку і здешевлює її;

– Є кілька варіантів друку, фахівець підходить до кожного замовлення індивідуально, виходячи з обсягу партії і кількості листівок. Найчастіше використовується офсетний друк – оптимальний варіант при великому тиражі. Якщо ж тираж невеликий, наприклад, всього лише кілька десятків листів, то доцільніше використовувати цифровий друк;

– Можливість використовувати папір з різними параметрами: товщина листа, його щільність, особливості поверхні, площа листа та інше. Друк листівок в Херсоні в нашій друкарні здійснюють професіонали, з якими ви можете обговорити всі деталі і задати питання. Обов’язково проводиться попередня підготовка, розробляється макет, який стверджує замовник, тобто ви. При необхідності можна оперативно внести корективи в макет. Він надходить в друк тільки тоді, коли на 100% влаштовує вас.

Звертайтеся в нашу друкарню з питання друку листівок в будь-яких кількостях. Ми даємо гарантію якості послуг і завжди неухильно дотримуємося терміни, виконуючи своєчасно навіть термінові замовлення.