Візитки

Імідж будь-якої компанії складається з величезної кількості деталей, якість друку беремо на себе

Замовити консультацію
Тираж500 шт.1000 шт.2000 шт.5000 шт.
Визитки 90х50мм400450--
Iнша продукція

Візитна картка – це особа бізнесмена, якому важливо набирати клієнтів, накопичувати зв’язку і не втрачати старі. Візитка відразу складає враження про компанію, яка надає ті чи інші послуги, тому до дизайну картки потрібно підходити серйозно, продумуючи кожну дрібницю і деталь. Грамотний підхід до оформлення, чіткість і ясність зображення, добре написаний текст і контактні телефони – все це невід’ємні атрибути візитної картки, без яких не можна обійтися.

Друк візиток в Херсоні

У Херсоні можна замовити друк візиток, щоб у вас завжди були під рукою зручні картки. У вкрай нерозумно приходити на ділову зустріч, виставку або конференцію без оформленого набору візиток. Куди більш ефектно давати візитку того, хто просить у вас мобільний телефон або бажає записати назву компанії, в якій ви працюєте. Тому що зайва метушня з пошуком ручки і листка паперу, щоб записати потрібну інформацію, буде не на вашу користь і не покаже вас, як людину, що має ділові якості. Обмін візитками не займе багато часу і допоможе якомога швидше почати вигідне співробітництво.

Друк візиток дешево

Всі ми любимо економити, тільки в кожній ситуації потрібно економити правильно, не забуваючи про якість продукції. Візитка – це ваш особистий імідж, який розповість про вас дуже багато при одному погляді на картку. Ви зможете замовити візитки дуже недорого, але в будь-якому випадку не варто економити на оформленні та матеріалі, на якому буде написана вся інформація про вас.

Терміновий друк візиток

Терміновий друк візиток буде коштувати трохи дорожче, але якщо вам потрібно встигнути отримати візитки до важливої ​​зустрічі, то це буде для вас хорошим виходом. Звичайно, швидка печатка не передбачає чогось екстравагантного і надто індивідуального, але гарна якість на твердому матеріалі ви отримаєте і будете цим задоволені. Яскравість, помітність, що запам’ятовуються зображення і написи – все це повинно вміститися на маленькому квадратику, тому є сенс продумати стиль і дизайн візитки заздалегідь.