Буклети

Імідж будь-якої компанії складається з величезної кількості деталей, якість друку беремо на себе

Замовити консультацію
Тираж500 шт.1000шт.2500 шт.5000 шт.
130г/м2, 2 сгиба1250 грн1650 грн2500 грн4180
Iнша продукція

Буклет – це найчастіше реклама, яка друкується на аркуші, а потім складається в кілька разів. Зазвичай використовують буклети з одним або двома згинами. Вони краще сприймаються клієнтами, завдяки стислої інформації. Для виготовлення такої продукції використовуються абсолютно різна папір, в залежності від щільності і якості. Якщо вам потрібно буде потім вписувати в буклет що-небудь від руки, то найкраще замовляти продукцію з офсетного паперу, так як на ній чорнило не розтікаються. Те ж саме стосується і проставлення печаток – найкраще відразу замовляти буклети з неслизькою паперу, так як це відкриє перед вами безліч можливостей.

Де використовуються буклети

Буклети найчастіше використовуються в рекламній діяльності, щоб розповісти про компанію, про надання будь-яких послуг, щоб розповісти про знижки та дешевих товарах. На буклеті вся інформація прекрасно вміщається, при тому, що будь-який буклет можна зробити красиво і барвисто, щоб він привертав погляд, і його цікаво було б читати. Чим красивіше і яскравіше буклет, тим більше ймовірності того, що його візьмуть у руки, зацікавляться і прочитають. Це дає можливість купувати більше клієнтів.

Друк буклетів в Херсоні

Рекламні буклети Херсон виконуються на найвищому професійному рівні, який дозволяє ретельно розробляти дизайн, кожну деталь. Адже дизайн буклета – це найголовніше, що може привернути увагу, тому про нього потрібно подбати в першу чергу. Можна замовити будь-які буклети з кольоровим оформленням, лакуванням, з тисненням та іншими прикрасами, які будуть працювати на імідж компанії.